domofon

Наші домофонні системи допоможуть Вам захистити себе, свою сім’ю і власний будинок від неприємних Вам людей, непроханих гостей, підозрілих осіб, а так само внесуть певний комфорт до Вашого повсякденного побуту і прекрасно впишуться в інтер’єр Вашого будинку або квартири.

переговорні пристрої Аудіодомофони являются простими, але достатньо ефективними пристроями забезпечення безпеки квартири, під’їзду житлового будинку, офісу чи заміського дому. Він призначений для здійсненення аудіоконтролю за входом у ваш будинок. За допомогою такого пристрою ви можете поговорити з відвідувачем, перш ніж впустити його в будинок. Всі сучасні аудіотрубочки підтримують двохсторонний (дуплексний) звязок між відвідувачем та мешканцем.

Відеодомофон – це простий і зручний пристрій, що дозволяє контролювати доступ в приміщення (квартиру, офіс, будинок і так далі) і вести переговорні пристрої спостереження за простором перед вхідними дверима або іншими місцями, що цікавлять. Простий відеодомофон складається з відеомонітора з невеликим екраном і панелі виклику. Панель встановлюється зовні на вхідні двері за допомогою якої відвідувач може сповістити про свій прихід. Якщо натиснути номер квартири сигнал виклику і зображення від вмонтованої всередину панелі виклику мініатюрної відеокамери передається на монітор відеодомофона. Відеомонітор має аудіотрубку за допомогою якої можна поговорити з відвідувачем. В даний час існує великий вибір моделей відеодомофонів як по функціональних можливостях, так і по вигляду і вартості.