+38 099 642 1055
Потрібна консультація? Телефонуйте!
Про нас

Про нас

Наше підприємство, ДБК-СБ, має досвід більше 10 років у сфері систем безпеки(відеонагляд,сигналізації, домофони та системи контролю доступом).

Пропонуємо продаж та встановлення елементів обладнання та приладів систем безпеки для забезпечення безпеки будь-якої складності виконання - квартира,будинок,офіс, складські приміщення.

Надаємо послуги по встановленню усіх видів сигналізацій у Луцьку та Волинській області, провідну, безпровідну, комбіновану, GSM(на мобільний телефон). підключаємо на пультову охорону, також є опція з встановленням тривожної кнопки, переобладнання застарілої системи на сучасну, встановлення додаткового обладнання до вже встановленого для забезпечення більш надійного захисту вашої власності.

Встановлюємо системи відеонагляду за сучасними критеріями кожного замовника, від аналогових систем до цифрових (ip, tvi, hdcvi, ahd).

Виконуємо чіткий підбір обладнання під кожен індивідуальний об’єкт.

Відео та аудіо домофони, системи контролю доступу від звичайного домашнього домофона до пропускної системи на великих підприємствах через турнікети з обліком робочого часу працівників.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Виклик та консультація безкоштовно (будемо раді надати вам інформацію по будь якій з систем).

Монтаж, гарантія, обслуговування - гарантійне та післягарантійне.

 

Контактна особа: Дмитро

Телефони: 0996421055, 0974472448

Наша адреса: м.Луцьк, пр. Соборності, 38.